logo

Poznaj Nas

Zakładanie ogrodów jest sztuką,
pielęgnacja ogrodu to przyjemny obowiązek.

Zakładanie ogrodów jest sztuką, pielęgnacja ogrodu to przyjemny obowiązek.

Każdy ogród powinien być niepowtarzalnym miejscem, które wyróżnia się na tle otaczającej go przyrody. Częstym zjawiskiem jest to, że uwaga poświęcona przez właściciela na założenie i pielęgnację ogrodu odwzorowuje charakter i gust osoby się nim opiekującej. Wie o tym doskonale nasz zespół, którego doświadczenie w projektowaniu ogrodów sięga roku 2009. Dlatego każdy projekt jest konsultowany z klientem od początku do końca jego trwania.

Świetny projekt ogrodu jest podstawą mistrzowskiego wykonania!

Nasza firma zadba o dokładne zapoznanie się z terenem, na którym zostanie wykonany projekt. To bardzo ważne, wiadome jest przecież, że dobry projekt ogrodu pozwoli wykonać prace płynnie, sprawnie i z efektami, które zostały założone. Nasi klienci mogą przy tym udzielać swoich cennych uwag i wskazówek. Zostaną one uwzględnione, nawet w takich detalach jak dopasowanie wyglądu rozwiniętej w pełni roślinności. Firma ma w swoim portfolio wiele wykonanych ogrodów, a wszelkie prace wykonywane są z zaangażowaniem – jest to doceniane przez naszych klientów.
Zakładanie i pielęgnacja ogrodów powinny być działaniami pełnymi pasji. Tylko wtedy możemy uzyskać pożądany efekt i ogród, z którego możemy być dumni. Ponadto dajemy możliwość wykonania usługi mini koparką. Ta bardzo przydatna maszyna, pomaga nam dostosować do naszych potrzeb nawet najbardziej wymagający teren.

Jasne zasady – wspólne korzyści

Uczciwość biznesowa jest naszą dewizą. Tylko prawdziwe relacje, oparte o uczciwość i szacunek mogą się rozwijać przez lata. Naszej firmie zależy na dobrych relacjach z klientami. Lublin, Łęczna i okolice (woj. lubelskie) są głównym terenem naszej działalności. Mamy nadzieje, że współpraca z Państwem będzie bardzo owocna. Nasza miłość do przyrody i pasja do ogrodów bezpośrednio wpływają na jakość usług, które wykonujemy.

 

Wieloletnie doświadczenie

Wykonaliśmy wiele ogrodów a wśród zieleni spędziliśmy mnóstwo czasu. Wiemy, jak sprawić by wyglądała pięknie w Twoim ogrodzie.

Pasja

 

Pracujemy dla Ciebie tak, jakbyśmy to robili dla siebie. W naszą pracę wkładamy maksymalnie dużo zaangażowania – chcemy, byś miał piękny ogród!

Uczciowość biznesowa

 

Lubimy jasne i przejrzyste zasady w życiu oraz biznesie. Wierzymy, że szczere i autentyczne relacje są kluczem do prawidłowych relacji zawodowych.